Part # 1100P14001
NYLON TUBE 14.00 X 11.00 MM
UNIT :
pcs
Qty
Add to Cart
This product is not sold individually. You must select at least
quantity for this product.
Specification
Categories
Function Fitting
Flow control Regulator
Tube Cutter
Blocking Fittings
Silencer
Non-return Valves
Pressure Regulator/Pressure Reducers
Sof Start Fitting
Featured Products
Featured
1025P05043
4Q1000200-05
Add to cart
Related
Products
Part # 1025P0601
NYLON TUBE 06.00 X 04.00 MM
Part # 1025P0801
NYLON TUBE 08.00 X 06.00 MM
NYLON TUBE 10.00 X 08.00 MM
Part # 1100P14001
NYLON TUBE 14.00 X 11.00 MM